Nástěnka SVJ Mikulandská 122/4

30.04.2015 09:00

Koupě dvoru

MČ Praha 1 jsme před několika měsíci předložili návrh ceny, předpokládaných investic a splátek za dvůr. Nyní probíhá na MČ P1 patřičná procedůra která by měla skončit vyjádřením zastupitelstva v květnu 2015.

Přál bych si, aby v dohledné době všichni viděli z okna něco takového.

—————

19.07.2014 01:22

Oprava střechy vpravo vzadu

Letos bude opravena střecha nad zadním pravým vchodem. Eternit je rozpraskaný, téměř v havarijním stavu, zatéká do půdy. Klempířské prvky jsou na hranici životnosti. Rovněž komín se rozpadá, bude nutné starou omítku oklepat, znovu celý nahodit, natřít a napenetrovat. K tomu opravíme zeď k sousedům.

—————

28.04.2014 09:56

Květiny ve dvoře - GERBERA s.r.o.

dopis se vzkazem pro členy SVJ:

Děkuji pane Hradecký, když si najdete chvíli a napíšete nám hodnocení na náš facebook, vaše reference a doporučení nám pomůže. www.facebook.com/gerbera.cz

 
Díky za Vaši zpětnou vazbu a vaši loajalitu. Osobně jsem rád, že vše klaplo, pomohli jsme, a jste spokojeni s naším servisem. Snažíme se a Vaše pochvala nás nabíjí k dalšímu úsilí. Když budete mít nějakou fotku, pošlete nám ji prosím, budeme rádi.
 
PS: Máte naši zákaznickou kartu. Když bude zájem ze strany členů SVJ, můžeme nabídnout zvýhodněné podmínky nákupu řezaných květin a další výhody i jim. Stačí, aby uvedli při objednávce vaše zákaznické číslo nebo že jsou od vás. V našem systému umíme vytvořit i další individuální zákaznické karty, které "dědí" vaše "firemní" obchodní podmínky. Řekněte si, co by vám vyhovovalo, můžeme naši spolupráci rozvíjet k oboustranné spokojenosti.
 
S úctou
Filip Šatra
Gerbera Shops s.r.o.
Mobil: +420 777 196 064
E-mail: filip.satra@gerbera.cz
www.gerbera.cz
www.facebook.com/gerbera.cz
 

—————

09.04.2014 09:28

Vrata do dvoru

Na schůzi budeme mluvit i o mnoha truhlářských pracech, které budu navrhovat provést v roce 2014. Jednou z položek jsou vrata do dvoru. Loni se již definitivně rozpadly. S jistotou budou dvoukřídlá, pouze řešíme jejich demontáž, výrobu a nakonec montáž. U těchto vrat se musí vyřešit jejich nová podoba. To, co tam nyní je, je zcela špatně - jak řemeslně, tak funkčně. Původní vrata byla 100% otvíraná DOVNITŘ. Jednak to byl obecný zvyk (viz vrata do ulice, dveře do zadního dvorku) a druhak to můžete vidět - falc v rámu na průjezdové straně je nyní zakryt laťkou. Horní nadsvětlík je také uvnitř vjezdu. Po mnoha konzultacích vše nahrává tomu abychom vrátili vrata do původního stavu. Tzn - budou se otevírat DO PRŮJEZDU. Celá tato anabáze byla ovlivněna i provozem aut, která neustále jezdí do dvoru. Je nutné i na toto brát zřetel. Přeci jen před 100 lety byl komunikační režim v domě jiný, než dnes. Průjezdná šířka je na hranici šířek aut. Bohužel, musíme i přemýšlet, jak zabezpečit, aby vrata neodírali i např. cizí řemeslníci (které to nezajímá), kteří do dvoru vjedou apod. Každopádně si budeme hrát s milimetry, aby byl světlý otvor po otevření vrat byl co nejširší a zároveň vše fungovalo.

Kdo máte o toto zájem, podívejte se prosím podrobně na stávající stav, na schůzi to budeme řešit.

—————